KURTARMA TRİPOTLARI - Starline - Starline YK-T-20 Tripod Vinci
Yeni

Starline YK-T-20 Tripod Vinci

Yorumlar

 
Kullanım Alanları
 
Ürünün belirtilen kullanım süresi 10 yıldır, fakat kullanıma ve/veya yıllık denetim sonuçlarına bağlı olarak süre uzayabilir veya kısalabilir. Şüpheniz bulunması halinde ya da düşme durumunda ekipman en az on iki ayda bir üretici firma ya da atanan yetkili kişi tarafından kontrol edilerek sağlamlığı ve dolayısıyla kullanıcının güvenliği garanti edilmelidir.
Her ürün doğrulamasının ardından ilgili form doldurulmalıdır.
 
Özellikler
 
Tüm elemanları (konumlandırma pimleri, sabitleme pimleri, ...) üründen kopmayacak şekilde tasarlanmıştır. TRİPOD kurulumu için gerekli aletler ürünle birlikte verilir.
Tüm durumlarda kablo ile emniyet kemerinin bağlantı noktası
bir konektör üzerinden yapılmalıdır (EN362).
Kullanıcının güvenliği ekipmanın sürekli verimli halde bulunmasına ve bu kılavuzda bulunan talimatları anlamasına bağlıdır.
Ürünün etiketinin okunabilirliği periyodik olarak kontrol edilmelidir.
Bu ekipman sadece eğitimli, uzman ve sağlığı yerinde bir kişi tarafından ya da eğitimli ve uzman bir kişi gözetiminde kullanılmalıdır. Kurtarma operasyonları üçüncü bir şahsın bulunmasını gerektirir. Dikkat! Bazı tıbbi durumlar kullanıcının güvenliğini etkileyebilir, şüpheli bir durumda hekiminize danışın.
Her kullanımdan önce vincin çalışır durumda olup olmadığını (sarma/sargıyı açma/yükü indirirken manivelanın durumu), görülebilir parçaların durumunu (deformasyon, paslanma olmadığını) kontrol edin... Deformasyon varsa veya şüpheleriniz varsa, vinç kullanılmamalıdır.

Genel Özellikler

Paket Miktarı 1 Adet
Özellikler 20mt. Çelik Halat

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.