KESİLMEZ İŞ ELDİVENİ - Starline - Starline Kesilmez Pu Eldiven 141250Y No:10
Yeni

Starline Kesilmez Pu Eldiven 141250Y No:10

Yorumlar

Starline Kesilmez Pu Eldiven 141250Y Özellikleri Starline Kesilmez Pu eldiven 141250Y, karşılanan standartlara uygun olarak orta dereceli tehlikelere karşı koruma sağlayan ve kullanıcı koruması amacıyla üretilmiş koruyucu bir üründür. Aynı zamanda, sonuçları geri dönüşü olmayan vücut yaralanmalarına neden olmayabilecek minimal risk faktörlerine karşı da koruma sağlar. Bunlar, kirlenmelerle, mekanik cilt yaralanmalarıyla, sıyrıklarla, zararlı etkilere sahip temizlik maddeleriyle, istisnai ve aşırı koşullar dışındaki atmosferik kontrollerle, zayıf darbeler veya titreşimlerle ilgilidir.

Kesilmelere sebebiyet verebilecek tüm işlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca yüksek aşınma,kesilme, yırtılma ve delinme direnci vardır. Yüksek görünürlüklü kumaşı vardır. PU kaplaması sayesinde ıslak yüzeylerde kayma yapmaz.
 
Astar Malzemesi: HPPE
Kaplama Malzemesi: Poliüretan (PU)
Bileklik Modeli: Elastiki bileklik
Renk: Fosforlu Yeşil
 


Starline Kesilmez Pu Eldiven 141250Y Standartları 


Bu eldivenler elleri PPE direktifi 89/686/ EEC'de tanımlanan ana mekanik tehlikelere karşı korumak amacıyla tasarlanmıştır.Bu ürün EN420( Koruyucu eldivenler için genel gereklilikler ve muayene yöntemleri ), EN388 ( Mekanik risklere karşı koruyucu) testlerinden geçmiştir.

En 388 mekanik risklere karşı koruma standardı dikkate alındığında bu sembol ile gösterilen ve sembolün altında tanımlanan ABCD harfleri ile gösterilen koruma fonksiyonları anlatılır. Burada bahsedilen;

A. Sürtünme Direnci = 4
B. Kesilme Direnci    = 3
C. Yırtılma Direnci    = 4
D. Delinme Direnci   = 3
 


Starline Kesilmez Pu Eldiven 141250Y Kullanım Alanları 


Hemen her endüstride kesilme riski olan tüm işlerde kullanmak için uygundur. Bir çok montaj işleminde, ambalajlama proseslerinde, taşıma ve kaldırma işlerinde ve bir çok ürünün imalatındaki proseslerde kullanım için mükemmeldir. Kesilmeye dayanıklı yapısı sayesinde klasik nitril kaplama eldivenlere kıyasla çok yüksek performans sergiler. Kesilme tehlikesinin olduğu kuru ve az yağlı ortamlarda ki proseslerde kullanılabilir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.