KATLANABİLİR - Drager - Dräger X-plore 1730 V FFP3 D Ventilli
Yeni
  • 73758
  • Drager

Dräger X-plore 1730 V FFP3 D Ventilli

Yorumlar

Not: Kutu İçeriği  5 Adettir İndirimli Fiyat Sadece 5 Adet ve Üstü İçin Uygulanır  Minimum Satış Miktarı 5 Adettir.
 

Drager X-plore 1730 FFP3 Ventilli Toz Maskesi
 


Parçacıklara karşı etkin koruma

 


Dräger X-plore® 1730 V Toz Maskelerinin  Sanayide, Madencilikte, Özel Ticaret, Tarım Ve Hizmet Uygulamalarında Karşılaşılan İnce Tozlara, Katı Ve Ve Sıvı Parçacıklara Karşı Etkin Koruma Sağlayan Parçacık Filtreleyici Toz Maskesidir. Ürün Portföyünde, EN149:2001'e Uygun Olarak Üretilmiştir. İkbalgrup güvencesiyla dağıtım yapılmaktadır.


CoolSAFE™ filtre malzemesi


Özel olarak geliştirilen CoolSAFE™  Filtre Malzemesi, Çeşitli Yüksek Performanslı Filtre Araçlarını Aşırı Düşük Solunum Direnci Özelliğiyle Birleştirerek Mükemmel Bir Filtre Performansı Sağlar. Ayrıca, Yüz Maskeleri, Yükseltilmiş Dolomit Testi Koşullarına Maruz Tutulmuş Ve Maskelerin Yüksek Toz İçeren Ortamlarda Tıkanmaya Karşı Dayanıklılığı Başarıyla Kanıtlanmıştır. İkbalgrup güvencesiyla dağıtım yapılmaktadır.


CoolMAX™ solunum valfı ( Ventil )


Dräger X-plore® 1730 V Ventilli Toz Maskelerinin  Çok Düşük Solunum Direnci Sayesinde Nefes Alıp Vermek Çok Kolaydır. Ayrıca, Özel Olarak Geliştirilen Coolmax™ Solunum Valfı, Verilen Nemli Ve Sıcak Havayı Dışarı Atarak Maskenin Altında Sıcak Oluşmasını Engeller Ve Maskenin İçindeki Serinliği Korur. İkbalgrup güvencesiyla dağıtım yapılmaktadır.


VarioFLEX™ kafa kayışı


Dräger X-plore® 1730 V Toz Maskelerinin  Kafa Kayışı, Yüzde Bir Sıkılık Durumu Yaşamadan Otururken Kolayca Takılıp Çıkarılabilen Dayanıklı, Elastik Bir Kumaş Askıdan Üretilmiştir. Yumuşak, Yırtılmaz Elastik Kayış Farklı Büyüklüklerdeki Kafalara Sığacak Şekilde Kolayca Esner Ve Saçların Sıkışmasını Engeller. İkbalgrup güvencesiyla dağıtım yapılmaktadır.


Yumuşak iç astar sayesinde takılması rahattır


Dräger X-plore® 1730 V Toz Maskelerinin İçteki Astar Yumuşaktır ve  Allerjiye Sebep Olmaz Ve Hidrofobik Özellikleri Sayesinde Nemi Engeller. Bu Da Özellikle Uzun Süreyle Kullanıldığında Solunum Direncinin Düşük Tutulmasını Ve Yüksek Seviyede Konfor Sağlar.


Katlanmış form ve tek tek hijyenik ambalajlama


Dräger X-plore® 1730 V Maskeler yassı bir şekilde Katlanabilirler böylece yerden tasarruf sağlar ve kolayca Cepte Dahi taşınabilirler. Her Toz maskesi ayrı ayrı bir plastik poşetle ambalajlanır ve böylece temiz ve hijyenik kalmaları sağlanır. İkbalgrup güvencesiyla dağıtım yapılmaktadır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.